İçeriğe geç

HICP all items, Türkiye

Son değer Eylül 2026 için 137,24. Son on iki ayda %29,73 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Türkiye, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026137,24%1,84%29,73
Ağustos 2026134,76%1,85%31,54
Temmuz 2026132,31%1,78%31,77
Haziran 2026130,00%0,99%32,14
Mayıs 2026128,73%1,71%32,64
Nisan 2026126,56%4,18%32,38
Mart 2026121,48%1,94%30,88
Şubat 2026119,17%2,97%31,53
Ocak 2026115,73%4,83%30,65
Aralık 2025110,40%0,89%30,91
Kasım 2025109,43%0,85%31,12
Ekim 2025108,51%2,57%32,91
Eylül 2025105,79%3,26%33,30
Ağustos 2025102,45%2,03%32,97
Temmuz 2025100,41%2,06%33,54
Haziran 202598,38%1,37%35,06
Mayıs 202597,05%1,52%35,41
Nisan 202595,60%3,00%37,89
Mart 202592,82%2,45%38,15
Şubat 202590,60%2,28%39,11
Ocak 202588,58%5,04%42,16
Aralık 202484,33%1,04%44,40
Kasım 202483,46%2,23%47,12
Ekim 202481,64%2,87%48,65

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.