İçeriğe geç

HICP all items, Slovakia

Son değer Eylül 2026 için 103,71. Son on iki ayda %2,98 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Slovakia, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026103,71%0,11%2,98
Ağustos 2026103,60-%0,04%3,07
Temmuz 2026103,64%0,08%3,21
Haziran 2026103,56-%0,18%3,50
Mayıs 2026103,75%0,36%3,97
Nisan 2026103,38%0,51%4,13
Mart 2026102,86%0,01%3,71
Şubat 2026102,85%0,12%3,99
Ocak 2026102,73%1,97%4,28
Aralık 2025100,75-%0,34%4,07
Kasım 2025101,09%0,28%3,92
Ekim 2025100,81%0,10%3,88
Eylül 2025100,71%0,20%4,57
Ağustos 2025100,51%0,09%4,42
Temmuz 2025100,42%0,36%4,62
Haziran 2025100,06%0,27%4,58
Mayıs 202599,79%0,51%4,34
Nisan 202599,28%0,10%3,95
Mart 202599,18%0,28%4,24
Şubat 202598,90%0,40%4,07
Ocak 202598,51%1,76%4,25
Aralık 202496,81-%0,48%3,23
Kasım 202497,28%0,25%3,59
Ekim 202497,04%0,76%3,52

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.