İçeriğe geç

HICP all items, Slovenia

Son değer Eylül 2026 için 104,41. Son on iki ayda %3,67 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Slovenia, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026104,41%0,29%3,67
Ağustos 2026104,11%0,31%3,37
Temmuz 2026103,79-%0,35%3,05
Haziran 2026104,15%0,47%3,67
Mayıs 2026103,66%0,34%3,85
Nisan 2026103,31%1,83%3,44
Mart 2026101,45%0,45%2,42
Şubat 2026101,00%0,65%2,82
Ocak 2026100,35-%0,48%2,36
Aralık 2025100,83%0,07%2,57
Kasım 2025100,76-%0,02%2,38
Ekim 2025100,78%0,07%3,08
Eylül 2025100,71-%0,01%2,75
Ağustos 2025100,72%0,00%2,96
Temmuz 2025100,72%0,26%2,93
Haziran 2025100,46%0,64%2,49
Mayıs 202599,82-%0,05%1,88
Nisan 202599,87%0,83%2,34
Mart 202599,05%0,83%2,17
Şubat 202598,23%0,19%1,89
Ocak 202598,04-%0,26%2,31
Aralık 202498,30-%0,12%2,00
Kasım 202498,42%0,66%1,56
Ekim 202497,77-%0,24%0,05

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.