İçeriğe geç

HICP all items, Sweden

Son değer Eylül 2026 için 101,47. Son on iki ayda %1,05 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Sweden, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026101,47%0,95%1,05
Ağustos 2026100,52-%0,33%0,26
Temmuz 2026100,85-%0,38%0,27
Haziran 2026101,23%0,40%0,96
Mayıs 2026100,83%0,97%1,13
Nisan 202699,86-%0,72%0,51
Mart 2026100,58-%0,75%1,47
Şubat 2026101,34%0,69%1,66
Ocak 2026100,65%0,05%1,99
Aralık 2025100,60%0,09%2,06
Kasım 2025100,51-%0,30%2,24
Ekim 2025100,81%0,39%3,14
Eylül 2025100,42%0,16%3,22
Ağustos 2025100,26-%0,32%3,38
Temmuz 2025100,58%0,31%3,11
Haziran 2025100,27%0,57%2,95
Mayıs 202599,70%0,35%2,27
Nisan 202599,35%0,23%2,08
Mart 202599,12-%0,57%2,11
Şubat 202599,69%1,01%2,83
Ocak 202598,69%0,12%2,01
Aralık 202498,57%0,26%1,62
Kasım 202498,31%0,58%2,03
Ekim 202497,74%0,46%1,63

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.