İçeriğe geç

HICP all items, Romania

Son değer Eylül 2026 için 109,19. Son on iki ayda %6,55 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Romania, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026109,19%0,77%6,55
Ağustos 2026108,36%0,26%6,27
Temmuz 2026108,08%0,42%8,21
Haziran 2026107,63-%0,06%9,21
Mayıs 2026107,69%0,69%9,74
Nisan 2026106,95%0,73%9,52
Mart 2026106,18%0,92%8,96
Şubat 2026105,21%0,57%8,34
Ocak 2026104,61%0,80%8,46
Aralık 2025103,78%0,23%8,60
Kasım 2025103,54%0,49%8,62
Ekim 2025103,04%0,55%8,44
Eylül 2025102,48%0,50%8,62
Ağustos 2025101,97%2,09%8,51
Temmuz 202599,88%1,35%6,58
Haziran 202598,55%0,43%5,79
Mayıs 202598,13%0,49%5,40
Nisan 202597,65%0,21%4,92
Mart 202597,45%0,35%5,08
Şubat 202597,11%0,68%5,18
Ocak 202596,45%0,93%5,27
Aralık 202495,56%0,25%5,45
Kasım 202495,32%0,32%5,42
Ekim 202495,02%0,71%4,98

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.