İçeriğe geç

HICP all items, Portugal

Son değer Eylül 2026 için 105,15. Son on iki ayda %3,63 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Portugal, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026105,15%1,04%3,63
Ağustos 2026104,07%0,30%3,55
Temmuz 2026103,76-%0,35%3,14
Haziran 2026104,12%0,10%3,14
Mayıs 2026104,02%0,42%3,11
Nisan 2026103,58%1,94%3,32
Mart 2026101,61%2,27%2,67
Şubat 202699,35%0,11%2,11
Ocak 202699,24-%1,02%1,92
Aralık 2025100,26-%0,04%2,39
Kasım 2025100,30-%0,85%2,14
Ekim 2025101,16-%0,31%1,98
Eylül 2025101,47%0,97%1,92
Ağustos 2025100,50-%0,10%2,52
Temmuz 2025100,60-%0,35%2,50
Haziran 2025100,95%0,07%2,07
Mayıs 2025100,88%0,63%1,69
Nisan 2025100,25%1,29%2,12
Mart 202598,97%1,72%1,88
Şubat 202597,30-%0,07%2,46
Ocak 202597,37-%0,56%2,70
Aralık 202497,92-%0,29%3,11
Kasım 202498,20-%1,01%2,68
Ekim 202499,20-%0,36%2,64

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.