İçeriğe geç

HICP all items, Poland

Son değer Eylül 2026 için 104,27. Son on iki ayda %3,99 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Poland, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026104,27%0,66%3,99
Ağustos 2026103,59%0,26%3,49
Temmuz 2026103,32%0,44%3,14
Haziran 2026102,87-%0,28%2,98
Mayıs 2026103,16-%0,14%3,33
Nisan 2026103,30%0,55%3,36
Mart 2026102,73%0,91%3,15
Şubat 2026101,80%0,38%2,51
Ocak 2026101,41%0,74%2,46
Aralık 2025100,67%0,02%2,56
Kasım 2025100,65%0,07%2,57
Ekim 2025100,58%0,31%2,83
Eylül 2025100,27%0,17%2,88
Ağustos 2025100,10-%0,07%2,75
Temmuz 2025100,17%0,28%2,90
Haziran 202599,89%0,05%3,45
Mayıs 202599,84-%0,10%3,57
Nisan 202599,94%0,35%3,73
Mart 202599,59%0,28%4,39
Şubat 202599,31%0,33%4,35
Ocak 202598,98%0,84%4,31
Aralık 202498,16%0,03%3,84
Kasım 202498,13%0,33%3,95
Ekim 202497,81%0,36%4,26

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.