İçeriğe geç

HICP all items, Norway

Son değer Eylül 2026 için 103,99. Son on iki ayda %3,39 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Norway, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026103,99%0,57%3,39
Ağustos 2026103,40-%0,49%3,17
Temmuz 2026103,91%1,13%2,93
Haziran 2026102,75-%0,22%2,65
Mayıs 2026102,98%0,18%3,08
Nisan 2026102,79%0,43%3,36
Mart 2026102,35%0,20%3,58
Şubat 2026102,15%0,69%2,60
Ocak 2026101,45%0,48%3,51
Aralık 2025100,97%0,16%3,00
Kasım 2025100,81%0,17%2,74
Ekim 2025100,64%0,06%2,95
Eylül 2025100,58%0,36%3,63
Ağustos 2025100,22-%0,72%3,49
Temmuz 2025100,95%0,85%3,09
Haziran 2025100,10%0,20%2,69
Mayıs 202599,90%0,45%2,77
Nisan 202599,45%0,65%2,10
Mart 202598,81-%0,75%2,33
Şubat 202599,56%1,58%3,25
Ocak 202598,01-%0,02%1,86
Aralık 202498,03-%0,09%1,73
Kasım 202498,12%0,37%1,91
Ekim 202497,76%0,72%2,25

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.