İçeriğe geç

HICP all items, Netherlands

Son değer Eylül 2026 için 103,88. Son on iki ayda %3,05 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Netherlands, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026103,88-%0,12%3,05
Ağustos 2026104,01%0,09%2,80
Temmuz 2026103,92%1,61%2,95
Haziran 2026102,27-%0,91%2,46
Mayıs 2026103,21-%0,03%3,40
Nisan 2026103,24%1,67%2,46
Mart 2026101,54%0,83%2,57
Şubat 2026100,70%1,50%2,26
Ocak 202699,21-%1,31%2,18
Aralık 2025100,53%0,47%2,75
Kasım 2025100,06-%1,44%2,63
Ekim 2025101,52%0,70%3,05
Eylül 2025100,81-%0,37%2,96
Ağustos 2025101,18%0,24%2,42
Temmuz 2025100,94%1,13%2,55
Haziran 202599,81-%0,01%2,67
Mayıs 202599,82-%0,93%2,85
Nisan 2025100,76%1,78%4,12
Mart 202599,00%0,54%3,38
Şubat 202598,47%1,42%3,47
Ocak 202597,09-%0,77%2,98
Aralık 202497,84%0,35%3,94
Kasım 202497,50-%1,04%3,79
Ekim 202498,52%0,62%3,31

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.