İçeriğe geç

HICP all items, Malta

Son değer Eylül 2026 için 105,08. Son on iki ayda %2,37 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Malta, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026105,08-%0,90%2,37
Ağustos 2026106,03%0,62%1,95
Temmuz 2026105,38%0,50%2,05
Haziran 2026104,86%1,06%2,00
Mayıs 2026103,76%1,40%2,12
Nisan 2026102,33%3,35%2,46
Mart 202699,01%1,21%2,35
Şubat 202697,83%0,37%2,26
Ocak 202697,47-%0,58%2,33
Aralık 202598,04-%0,40%2,46
Kasım 202598,43-%3,21%2,45
Ekim 2025101,69-%0,94%2,51
Eylül 2025102,65-%1,30%2,39
Ağustos 2025104,00%0,72%2,72
Temmuz 2025103,26%0,45%2,47
Haziran 2025102,80%1,17%2,53
Mayıs 2025101,61%1,74%2,73
Nisan 202599,87%3,24%2,58
Mart 202596,74%1,12%2,15
Şubat 202595,67%0,44%2,03
Ocak 202595,25-%0,46%1,83
Aralık 202495,69-%0,41%1,84
Kasım 202496,08-%3,15%2,10
Ekim 202499,20-%1,05%2,41

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.