İçeriğe geç

HICP all items, Latvia

Son değer Eylül 2026 için 103,65. Son on iki ayda %3,01 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Latvia, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026103,65%0,16%3,01
Ağustos 2026103,48%0,35%2,98
Temmuz 2026103,12-%0,72%2,45
Haziran 2026103,87%0,04%3,29
Mayıs 2026103,83%0,56%3,48
Nisan 2026103,25%0,60%2,94
Mart 2026102,63%1,94%3,44
Şubat 2026100,68%0,26%2,39
Ocak 2026100,42-%0,06%2,89
Aralık 2025100,48-%0,05%3,44
Kasım 2025100,53-%0,34%3,81
Ekim 2025100,87%0,25%4,28
Eylül 2025100,62%0,13%4,16
Ağustos 2025100,49-%0,16%4,20
Temmuz 2025100,65%0,09%3,93
Haziran 2025100,56%0,22%3,91
Mayıs 2025100,34%0,04%3,68
Nisan 2025100,30%1,09%4,03
Mart 202599,22%0,91%3,46
Şubat 202598,33%0,75%3,73
Ocak 202597,60%0,47%3,05
Aralık 202497,14%0,31%3,36
Kasım 202496,84%0,11%2,29
Ekim 202496,73%0,13%2,09

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.