İçeriğe geç

HICP all items, Luxembourg

Son değer Eylül 2026 için 106,19. Son on iki ayda %5,17 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Luxembourg, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026106,19%1,01%5,17
Ağustos 2026105,13%1,76%3,99
Temmuz 2026103,31-%0,64%3,36
Haziran 2026103,98-%0,47%3,74
Mayıs 2026104,47-%0,21%4,51
Nisan 2026104,69%2,01%5,24
Mart 2026102,63%1,79%3,80
Şubat 2026100,83%1,40%1,85
Ocak 202699,44-%1,32%1,57
Aralık 2025100,77-%0,16%3,27
Kasım 2025100,93%0,10%3,55
Ekim 2025100,83-%0,14%3,05
Eylül 2025100,97-%0,13%3,13
Ağustos 2025101,10%1,15%2,75
Temmuz 202599,95-%0,28%2,55
Haziran 2025100,23%0,27%2,42
Mayıs 202599,96%0,48%2,15
Nisan 202599,48%0,62%1,71
Mart 202598,87-%0,13%1,55
Şubat 202599,00%1,12%1,86
Ocak 202597,90%0,33%2,40
Aralık 202497,58%0,11%1,61
Kasım 202497,47-%0,39%1,09
Ekim 202497,85-%0,06%0,86

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.