İçeriğe geç

HICP all items, Lithuania

Son değer Eylül 2026 için 106,34. Son on iki ayda %6,09 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Lithuania, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026106,34%0,88%6,09
Ağustos 2026105,41-%0,10%5,60
Temmuz 2026105,52%0,14%5,38
Haziran 2026105,37%0,46%5,36
Mayıs 2026104,89-%0,07%5,11
Nisan 2026104,96%0,67%4,89
Mart 2026104,26%1,46%4,40
Şubat 2026102,76%1,02%3,32
Ocak 2026101,72%1,17%2,76
Aralık 2025100,54-%0,19%3,21
Kasım 2025100,73%0,39%3,56
Ekim 2025100,34%0,10%3,73
Eylül 2025100,24%0,42%3,69
Ağustos 202599,82-%0,31%3,63
Temmuz 2025100,13%0,12%3,44
Haziran 2025100,01%0,22%3,19
Mayıs 202599,79-%0,28%3,00
Nisan 2025100,07%0,20%3,61
Mart 202599,87%0,41%3,67
Şubat 202599,46%0,47%3,16
Ocak 202598,99%1,62%3,39
Aralık 202497,41%0,14%1,86
Kasım 202497,27%0,56%1,10
Ekim 202496,73%0,06%0,13

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.