İçeriğe geç

HICP all items, Italy

Son değer Eylül 2026 için 104,90. Son on iki ayda %4,17 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Italy, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026104,90%2,14%4,17
Ağustos 2026102,70%0,10%3,22
Temmuz 2026102,60-%0,97%2,91
Haziran 2026103,60%0,00%2,98
Mayıs 2026103,60%0,29%3,19
Nisan 2026103,30%1,57%2,79
Mart 2026101,70%1,70%1,60
Şubat 2026100,00%0,50%1,52
Ocak 202699,50-%1,00%1,02
Aralık 2025100,50%0,20%1,21
Kasım 2025100,30-%0,30%1,11
Ekim 2025100,60-%0,10%1,31
Eylül 2025100,70%1,21%1,72
Ağustos 202599,50-%0,20%1,63
Temmuz 202599,70-%0,89%1,73
Haziran 2025100,60%0,20%1,72
Mayıs 2025100,40-%0,10%1,72
Nisan 2025100,50%0,40%2,03
Mart 2025100,10%1,62%2,14
Şubat 202598,50%0,00%1,65
Ocak 202598,50-%0,81%1,65
Aralık 202499,30%0,10%1,33
Kasım 202499,20-%0,10%1,43
Ekim 202499,30%0,30%1,02

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.