İçeriğe geç

HICP all items, Iceland

Son değer Eylül 2026 için 106,81. Son on iki ayda %5,42 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Iceland, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026106,81-%0,99%5,42
Ağustos 2026107,88%0,26%6,06
Temmuz 2026107,60%0,95%5,60
Haziran 2026106,59%2,16%5,12
Mayıs 2026104,34%0,37%4,77
Nisan 2026103,96%0,65%4,88
Mart 2026103,29%0,76%4,98
Şubat 2026102,51%1,29%4,67
Ocak 2026101,20%0,34%4,42
Aralık 2025100,86%0,88%4,03
Kasım 202599,98-%0,87%3,38
Ekim 2025100,86-%0,45%3,93
Eylül 2025101,32-%0,39%4,25
Ağustos 2025101,72-%0,17%3,67
Temmuz 2025101,89%0,48%3,65
Haziran 2025101,40%1,82%3,91
Mayıs 202599,59%0,47%3,49
Nisan 202599,12%0,74%3,86
Mart 202598,39%0,46%3,36
Şubat 202597,94%1,05%3,39
Ocak 202596,92-%0,03%3,74
Aralık 202496,95%0,25%3,57
Kasım 202496,71-%0,35%3,47
Ekim 202497,05-%0,14%3,75

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.