İçeriğe geç

HICP all items, Ireland

Son değer Eylül 2026 için 104,39. Son on iki ayda %3,83 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Ireland, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026104,39%0,23%3,83
Ağustos 2026104,15%0,62%3,38
Temmuz 2026103,51%0,06%3,11
Haziran 2026103,45%0,26%3,22
Mayıs 2026103,18-%0,15%3,49
Nisan 2026103,34%0,47%3,61
Mart 2026102,86%1,75%3,56
Şubat 2026101,09%0,82%2,48
Ocak 2026100,27-%0,97%2,52
Aralık 2025101,25%0,52%2,72
Kasım 2025100,73-%0,18%3,13
Ekim 2025100,91%0,37%2,76
Eylül 2025100,54-%0,20%2,68
Ağustos 2025100,74%0,35%1,86
Temmuz 2025100,39%0,17%1,61
Haziran 2025100,22%0,52%1,58
Mayıs 202599,70-%0,04%1,44
Nisan 202599,74%0,42%2,07
Mart 202599,32%0,69%1,79
Şubat 202598,64%0,85%1,46
Ocak 202597,81-%0,77%1,65
Aralık 202498,57%0,92%1,00
Kasım 202497,67-%0,54%0,55
Ekim 202498,20%0,29%0,15

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.