İçeriğe geç

HICP all items, Hungary

Son değer Eylül 2026 için 102,43. Son on iki ayda %2,08 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Hungary, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026102,43%0,12%2,08
Ağustos 2026102,31%0,18%1,78
Temmuz 2026102,13-%0,02%1,64
Haziran 2026102,15%0,00%2,11
Mayıs 2026102,15-%0,04%2,29
Nisan 2026102,19%0,54%2,57
Mart 2026101,64%0,50%2,13
Şubat 2026101,13%0,02%1,63
Ocak 2026101,11%0,59%2,35
Aralık 2025100,52%0,12%3,29
Kasım 2025100,40%0,03%3,71
Ekim 2025100,37%0,03%4,22
Eylül 2025100,34-%0,18%4,26
Ağustos 2025100,52%0,04%4,19
Temmuz 2025100,48%0,44%4,22
Haziran 2025100,04%0,18%4,63
Mayıs 202599,86%0,23%4,46
Nisan 202599,63%0,11%4,19
Mart 202599,52%0,01%4,85
Şubat 202599,51%0,73%5,69
Ocak 202598,79%1,51%5,68
Aralık 202497,32%0,53%4,79
Kasım 202496,81%0,52%3,91
Ekim 202496,31%0,07%3,36

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.