İçeriğe geç

HICP all items, Croatia

Son değer Eylül 2026 için 105,42. Son on iki ayda %4,33 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Croatia, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026105,42%0,04%4,33
Ağustos 2026105,38%0,32%3,69
Temmuz 2026105,04%0,60%3,58
Haziran 2026104,41%0,13%4,20
Mayıs 2026104,27%0,09%4,90
Nisan 2026104,18%1,42%5,37
Mart 2026102,72%1,15%4,65
Şubat 2026101,55%0,30%3,92
Ocak 2026101,25%0,10%3,62
Aralık 2025101,15-%0,34%3,76
Kasım 2025101,49%0,27%4,31
Ekim 2025101,22%0,18%4,01
Eylül 2025101,04-%0,58%4,62
Ağustos 2025101,63%0,22%4,64
Temmuz 2025101,41%1,21%4,55
Haziran 2025100,20%0,80%4,34
Mayıs 202599,40%0,54%4,32
Nisan 202598,87%0,72%3,98
Mart 202598,16%0,45%4,27
Şubat 202597,72%0,01%4,75
Ocak 202597,71%0,24%5,05
Aralık 202497,48%0,18%4,50
Kasım 202497,30-%0,02%4,00
Ekim 202497,32%0,77%3,55

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.