İçeriğe geç

HICP all items, Greece

Son değer Eylül 2026 için 106,10. Son on iki ayda %5,11 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Greece, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026106,10%1,90%5,11
Ağustos 2026104,12%0,39%3,72
Temmuz 2026103,72-%1,44%2,66
Haziran 2026105,24%0,30%3,86
Mayıs 2026104,92%0,63%4,86
Nisan 2026104,26%1,63%4,56
Mart 2026102,59%2,12%3,38
Şubat 2026100,46%0,30%3,14
Ocak 2026100,16-%0,74%2,85
Aralık 2025100,91%0,13%2,86
Kasım 2025100,78-%0,07%2,82
Ekim 2025100,85-%0,09%1,64
Eylül 2025100,94%0,55%1,81
Ağustos 2025100,39-%0,63%3,06
Temmuz 2025101,03-%0,30%3,74
Haziran 2025101,33%1,27%3,57
Mayıs 2025100,06%0,35%3,29
Nisan 202599,71%0,47%2,65
Mart 202599,24%1,89%3,12
Şubat 202597,40%0,02%3,04
Ocak 202597,38-%0,73%3,15
Aralık 202498,10%0,08%2,95
Kasım 202498,02-%1,21%2,96
Ekim 202499,22%0,07%3,06

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.