İçeriğe geç

HICP all items, France

Son değer Eylül 2026 için 103,45. Son on iki ayda %3,42 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, France, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026103,45-%0,30%3,42
Ağustos 2026103,76%0,74%2,63
Temmuz 2026103,00%0,63%2,37
Haziran 2026102,36-%0,34%2,02
Mayıs 2026102,71%0,14%2,80
Nisan 2026102,57%1,15%2,48
Mart 2026101,40%1,10%1,97
Şubat 2026100,30%0,71%1,07
Ocak 202699,59-%0,41%0,40
Aralık 2025100,00%0,08%0,65
Kasım 202599,92-%0,20%0,79
Ekim 2025100,12%0,09%0,85
Eylül 2025100,03-%1,06%1,07
Ağustos 2025101,10%0,48%0,83
Temmuz 2025100,62%0,29%0,94
Haziran 2025100,33%0,42%0,85
Mayıs 202599,91-%0,18%0,59
Nisan 2025100,09%0,65%0,92
Mart 202599,44%0,20%0,88
Şubat 202599,24%0,05%0,93
Ocak 202599,19-%0,16%1,83
Aralık 202499,35%0,21%1,75
Kasım 202499,14-%0,14%1,68
Ekim 202499,28%0,31%1,58

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.