İçeriğe geç

HICP all items, Finland

Son değer Eylül 2026 için 103,05. Son on iki ayda %2,66 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Finland, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026103,05%0,67%2,66
Ağustos 2026102,36-%0,34%2,44
Temmuz 2026102,71%0,18%2,52
Haziran 2026102,53-%0,37%2,65
Mayıs 2026102,91%0,54%2,85
Nisan 2026102,36%0,03%2,38
Mart 2026102,33%0,84%2,50
Şubat 2026101,48%1,21%1,79
Ocak 2026100,27-%0,12%1,05
Aralık 2025100,39%0,24%1,68
Kasım 2025100,15-%0,14%1,51
Ekim 2025100,29-%0,09%1,37
Eylül 2025100,38%0,46%2,24
Ağustos 202599,92-%0,27%2,25
Temmuz 2025100,19%0,31%1,94
Haziran 202599,88-%0,18%1,88
Mayıs 2025100,06%0,08%2,02
Nisan 202599,98%0,15%1,87
Mart 202599,83%0,13%1,81
Şubat 202599,70%0,47%1,54
Ocak 202599,23%0,51%1,73
Aralık 202498,73%0,07%1,56
Kasım 202498,66-%0,27%1,72
Ekim 202498,93%0,76%1,49

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.