İçeriğe geç

HICP all items, European Union

Son değer Eylül 2026 için 104,35. Son on iki ayda %3,77 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, European Union, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026104,35%0,60%3,77
Ağustos 2026103,73%0,38%3,23
Temmuz 2026103,34%0,24%3,03
Haziran 2026103,09-%0,10%2,95
Mayıs 2026103,19%0,12%3,35
Nisan 2026103,07%0,91%3,21
Mart 2026102,14%1,15%2,78
Şubat 2026100,98%0,60%2,12
Ocak 2026100,38-%0,35%1,98
Aralık 2025100,73%0,15%2,28
Kasım 2025100,58-%0,23%2,44
Ekim 2025100,81%0,25%2,48
Eylül 2025100,56%0,08%2,59
Ağustos 2025100,48%0,18%2,43
Temmuz 2025100,30%0,16%2,36
Haziran 2025100,14%0,29%2,32
Mayıs 202599,85-%0,01%2,21
Nisan 202599,86%0,48%2,41
Mart 202599,38%0,51%2,52
Şubat 202598,88%0,46%2,68
Ocak 202598,43-%0,05%2,81
Aralık 202498,48%0,31%2,69
Kasım 202498,18-%0,19%2,53
Ekim 202498,37%0,36%2,32

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.