İçeriğe geç

HICP all items, Spain

Son değer Eylül 2026 için 105,40. Son on iki ayda %4,96 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Spain, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026105,40%0,63%4,96
Ağustos 2026104,74%0,65%4,55
Temmuz 2026104,06-%0,02%3,90
Haziran 2026104,08%0,61%3,57
Mayıs 2026103,45%0,09%3,65
Nisan 2026103,36%0,70%3,53
Mart 2026102,64%1,66%3,45
Şubat 2026100,96%0,43%2,46
Ocak 2026100,53-%0,75%2,42
Aralık 2025101,29%0,33%3,04
Kasım 2025100,96%0,01%3,16
Ekim 2025100,95%0,53%3,18
Eylül 2025100,42%0,24%3,04
Ağustos 2025100,18%0,03%2,70
Temmuz 2025100,15-%0,34%2,70
Haziran 2025100,49%0,68%2,27
Mayıs 202599,81-%0,03%1,98
Nisan 202599,84%0,62%2,24
Mart 202599,22%0,69%2,23
Şubat 202598,54%0,40%2,89
Ocak 202598,15-%0,15%2,88
Aralık 202498,30%0,44%2,84
Kasım 202497,87%0,03%2,40
Ekim 202497,84%0,39%1,82

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.