İçeriğe geç

HICP all items, Estonia

Son değer Eylül 2026 için 104,15. Son on iki ayda %3,12 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Estonia, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026104,15%0,63%3,12
Ağustos 2026103,50%0,27%1,33
Temmuz 2026103,22%0,52%1,99
Haziran 2026102,69-%0,39%2,02
Mayıs 2026103,09%0,50%3,56
Nisan 2026102,58%0,86%3,19
Mart 2026101,71-%0,04%3,50
Şubat 2026101,75%0,75%3,23
Ocak 2026100,99%0,78%3,80
Aralık 2025100,21-%0,39%4,05
Kasım 2025100,60-%0,48%4,74
Ekim 2025101,09%0,09%4,54
Eylül 2025101,00-%1,12%5,29
Ağustos 2025102,14%0,92%6,16
Temmuz 2025101,21%0,55%5,59
Haziran 2025100,66%1,12%5,25
Mayıs 202599,55%0,14%4,58
Nisan 202599,41%1,16%4,42
Mart 202598,27-%0,30%4,29
Şubat 202598,57%1,32%5,05
Ocak 202597,29%1,02%3,81
Aralık 202496,31%0,27%4,06
Kasım 202496,05-%0,67%3,77
Ekim 202496,70%0,80%4,50

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.