İçeriğe geç

HICP all items, euro area (changing composition)

Son değer Eylül 2026 için 104,31. Son on iki ayda %3,77 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, euro area (changing composition), son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026104,31%0,60%3,77
Ağustos 2026103,69%0,44%3,25
Temmuz 2026103,24%0,21%2,94
Haziran 2026103,02-%0,11%2,75
Mayıs 2026103,13%0,09%3,17
Nisan 2026103,04%1,03%3,03
Mart 2026101,99%1,27%2,55
Şubat 2026100,71%0,64%1,89
Ocak 2026100,07-%0,56%1,68
Aralık 2025100,63%0,18%1,97
Kasım 2025100,45-%0,29%2,14
Ekim 2025100,74%0,22%2,10
Eylül 2025100,52%0,09%2,23
Ağustos 2025100,43%0,14%2,04
Temmuz 2025100,29%0,03%2,03
Haziran 2025100,26%0,30%1,98
Mayıs 202599,96-%0,05%1,90
Nisan 2025100,01%0,56%2,17
Mart 202599,45%0,62%2,18
Şubat 202598,84%0,43%2,32
Ocak 202598,42-%0,27%2,52
Aralık 202498,69%0,35%2,43
Kasım 202498,35-%0,32%2,25
Ekim 202498,67%0,35%2,01

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.