İçeriğe geç

HICP all items, Denmark

Son değer Eylül 2026 için 102,58. Son on iki ayda %2,14 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Denmark, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026102,58%0,03%2,14
Ağustos 2026102,55-%0,39%1,98
Temmuz 2026102,95%1,52%1,59
Haziran 2026101,41%0,27%1,78
Mayıs 2026101,14%0,62%1,80
Nisan 2026100,52%0,27%1,20
Mart 2026100,25-%0,03%1,00
Şubat 2026100,28%0,92%0,46
Ocak 202699,37-%0,66%0,58
Aralık 2025100,03-%0,44%1,88
Kasım 2025100,47-%0,51%2,03
Ekim 2025100,98%0,55%2,12
Eylül 2025100,43-%0,13%2,24
Ağustos 2025100,56-%0,77%1,95
Temmuz 2025101,34%1,71%2,20
Haziran 202599,64%0,29%1,79
Mayıs 202599,35%0,02%1,53
Nisan 202599,33%0,07%1,49
Mart 202599,26-%0,56%1,44
Şubat 202599,82%1,03%2,01
Ocak 202598,80%0,63%1,42
Aralık 202498,18-%0,29%1,83
Kasım 202498,47-%0,41%1,59
Ekim 202498,88%0,66%1,55

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.