İçeriğe geç

HICP all items, Germany

Son değer Eylül 2026 için 103,93. Son on iki ayda %3,26 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Germany, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026103,93%0,55%3,26
Ağustos 2026103,36%0,16%2,93
Temmuz 2026103,20%0,86%2,84
Haziran 2026102,32-%0,21%2,35
Mayıs 2026102,54-%0,12%2,66
Nisan 2026102,66%0,55%2,87
Mart 2026102,10%1,15%2,80
Şubat 2026100,94%0,38%2,01
Ocak 2026100,56-%0,11%2,12
Aralık 2025100,67%0,11%2,04
Kasım 2025100,56-%0,39%2,55
Ekim 2025100,95%0,30%2,30
Eylül 2025100,65%0,23%2,35
Ağustos 2025100,42%0,07%2,03
Temmuz 2025100,35%0,38%1,86
Haziran 202599,97%0,09%1,98
Mayıs 202599,88%0,08%2,10
Nisan 202599,80%0,48%2,23
Mart 202599,32%0,37%2,35
Şubat 202598,95%0,49%2,62
Ocak 202598,47-%0,19%2,79
Aralık 202498,66%0,61%2,84
Kasım 202498,06-%0,63%2,41
Ekim 202498,68%0,35%2,37

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.