İçeriğe geç

HICP all items, Czechia

Son değer Eylül 2026 için 102,16. Son on iki ayda %2,22 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Czechia, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026102,16-%0,09%2,22
Ağustos 2026102,25%0,29%1,54
Temmuz 2026101,95%0,57%1,26
Haziran 2026101,37-%0,46%1,14
Mayıs 2026101,84%0,16%1,80
Nisan 2026101,68%0,50%2,14
Mart 2026101,17%0,63%1,53
Şubat 2026100,54-%0,08%0,96
Ocak 2026100,62%0,88%1,23
Aralık 202599,74-%0,34%1,74
Kasım 2025100,08-%0,34%1,83
Ekim 2025100,42%0,48%2,27
Eylül 202599,94-%0,75%2,01
Ağustos 2025100,70%0,02%2,32
Temmuz 2025100,68%0,45%2,47
Haziran 2025100,23%0,19%2,75
Mayıs 2025100,04%0,49%2,27
Nisan 202599,55-%0,10%1,72
Mart 202599,65%0,07%2,61
Şubat 202599,58%0,18%2,74
Ocak 202599,40%1,40%2,94
Aralık 202498,03-%0,25%3,28
Kasım 202498,28%0,09%3,12
Ekim 202498,19%0,22%3,00

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.