İçeriğe geç

HICP all items, Cyprus

Son değer Eylül 2026 için 106,39. Son on iki ayda %5,20 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Cyprus, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026106,39-%0,38%5,20
Ağustos 2026106,80%1,52%5,18
Temmuz 2026105,20%0,75%4,44
Haziran 2026104,42%0,94%4,08
Mayıs 2026103,45%0,75%3,54
Nisan 2026102,68%2,22%3,01
Mart 2026100,45%1,06%1,49
Şubat 202699,40-%0,01%0,94
Ocak 202699,41-%0,32%1,21
Aralık 202599,73-%0,38%0,08
Kasım 2025100,11-%1,05%0,14
Ekim 2025101,17%0,04%0,22
Eylül 2025101,13-%0,40-%0,02
Ağustos 2025101,54%0,80%0,00
Temmuz 2025100,73%0,40%0,14
Haziran 2025100,33%0,42%0,48
Mayıs 202599,91%0,23%0,42
Nisan 202599,68%0,71%1,39
Mart 202598,98%0,52%2,09
Şubat 202598,47%0,25%2,34
Ocak 202598,22-%1,44%2,92
Aralık 202499,65-%0,32%3,11
Kasım 202499,97-%0,97%2,18
Ekim 2024100,95-%0,20%1,59

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.