İçeriğe geç

HICP all items, Switzerland

Son değer Eylül 2026 için 101,37. Son on iki ayda %1,19 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Switzerland, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026101,37-%0,06%1,19
Ağustos 2026101,43%0,13%0,92
Temmuz 2026101,30%0,29%0,68
Haziran 2026101,01%0,09%0,73
Mayıs 2026100,92%0,14%0,88
Nisan 2026100,78%0,61%0,55
Mart 2026100,17%0,06%0,63
Şubat 2026100,11%0,46%0,49
Ocak 202699,65-%0,09%0,17
Aralık 202599,74%0,16%0,20
Kasım 202599,58-%0,60-%0,01
Ekim 2025100,18%0,00%0,06
Eylül 2025100,18-%0,33%0,05
Ağustos 2025100,51-%0,11%0,04
Temmuz 2025100,62%0,34%0,13
Haziran 2025100,28%0,24%0,21
Mayıs 2025100,04-%0,19-%0,17
Nisan 2025100,23%0,69%0,28
Mart 202599,54-%0,08%0,12
Şubat 202599,62%0,14%0,14
Ocak 202599,48-%0,06%0,21
Aralık 202499,54-%0,05%0,40
Kasım 202499,59-%0,53%0,71
Ekim 2024100,12-%0,01%0,71

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.