İçeriğe geç

HICP all items, Bulgaria

Son değer Eylül 2026 için 105,88. Son on iki ayda %5,65 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Bulgaria, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026105,88-%0,04%5,65
Ağustos 2026105,92%0,80%5,05
Temmuz 2026105,08%0,59%4,36
Haziran 2026104,46-%0,53%5,24
Mayıs 2026105,02%0,32%6,26
Nisan 2026104,69%1,82%5,98
Mart 2026102,82%1,02%2,80
Şubat 2026101,78%0,20%2,08
Ocak 2026101,58%0,64%2,32
Aralık 2025100,93%0,13%3,48
Kasım 2025100,80%0,16%3,68
Ekim 2025100,64%0,42%3,82
Eylül 2025100,22-%0,60%4,05
Ağustos 2025100,83%0,14%3,50
Temmuz 2025100,69%1,44%3,41
Haziran 202599,26%0,44%3,14
Mayıs 202598,83%0,05%2,85
Nisan 202598,78-%1,24%2,80
Mart 2025100,02%0,31%3,99
Şubat 202599,71%0,43%3,93
Ocak 202599,28%1,78%3,80
Aralık 202497,54%0,33%2,08
Kasım 202497,22%0,29%2,05
Ekim 202496,94%0,64%1,99

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.