İçeriğe geç

HICP all items, Belgium

Son değer Eylül 2026 için 104,68. Son on iki ayda %4,47 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Belgium, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026104,68-%0,05%4,47
Ağustos 2026104,73%2,04%4,19
Temmuz 2026102,64-%0,55%3,65
Haziran 2026103,21-%0,12%3,34
Mayıs 2026103,33-%0,33%3,96
Nisan 2026103,67%1,32%4,21
Mart 2026102,32%0,31%2,16
Şubat 2026102,00%2,47%1,38
Ocak 202699,54-%1,58%1,35
Aralık 2025101,14%0,31%2,18
Kasım 2025100,83%0,27%2,63
Ekim 2025100,56%0,36%2,53
Eylül 2025100,20-%0,32%2,68
Ağustos 2025100,52%1,50%2,61
Temmuz 202599,03-%0,84%2,62
Haziran 202599,87%0,48%2,85
Mayıs 202599,39-%0,09%2,81
Nisan 202599,48-%0,68%3,12
Mart 2025100,16-%0,45%3,56
Şubat 2025100,61%2,44%4,43
Ocak 202598,21-%0,78%4,36
Aralık 202498,98%0,74%4,41
Kasım 202498,25%0,17%4,78
Ekim 202498,08%0,51%4,52

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.