İçeriğe geç

HICP all items, Austria

Son değer Eylül 2026 için 103,85. Son on iki ayda %3,58 değişti.

Son 24 değer

HICP all items, Austria, son 24 değer
DönemDeğerAylık değişimYıllık değişim
Eylül 2026103,85%0,67%3,58
Ağustos 2026103,16%0,56%2,93
Temmuz 2026102,59-%0,39%2,69
Haziran 2026102,99-%0,24%3,17
Mayıs 2026103,24%0,09%3,70
Nisan 2026103,15%0,52%3,43
Mart 2026102,62%1,15%3,17
Şubat 2026101,45%0,76%2,32
Ocak 2026100,68-%0,81%2,06
Aralık 2025101,50%0,51%3,80
Kasım 2025100,98%0,22%3,97
Ekim 2025100,76%0,50%4,04
Eylül 2025100,26%0,04%3,91
Ağustos 2025100,22%0,32%4,15
Temmuz 202599,90%0,07%3,67
Haziran 202599,83%0,27%3,23
Mayıs 202599,56-%0,17%2,98
Nisan 202599,73%0,26%3,25
Mart 202599,47%0,32%3,10
Şubat 202599,15%0,51%3,42
Ocak 202598,65%0,89%3,42
Aralık 202497,78%0,68%2,14
Kasım 202497,12%0,28%1,92
Ekim 202496,85%0,37%1,81

Bu endeksle artış hesaplayın. Hesaplayıcıyı bu endeks ve son on iki ay doldurulmuş olarak açar.